O nás

Kousek za hranicí města, v jedné malé vesničce, pro vás a vaše děti vymýšlíme a vyrábíme tyhle jedinečné tapety, nebo chcete-li OMALOVÁNKY NA ZEĎ.

A Jak to všechno začalo? Úplně jednoduše, za nápadem byl jeden malý kluk, co na chodbě školy čmáral po zdi. Prý se po zdech nesmí malovat, a ještě k tomu ve škole, ale….PROČ NE? A BYLO TO!
Cesta k první fungující tapetě byla dlouhá. Od prvních skic a výběru toho ideálního materiálu už to nebylo jen o malém klukovi, co kreslil po zdech školy, ale byla to výzva. Vymyslet výjimečný prostor, který dá dětem možnost svobodně tvořit, rozvíjet jejich nekonečnou fantazii, a stejně tak vytvořit produkt, u kterého se mohou zabavit společně s kamarády i rodiči.

Technologií výroby a testováním vás nebudeme zatěžovat, ale věřte, že vyrobit samolepicí papír na zeď, co využívá všech zákonů fyziky – tj. po nalepení časem nespadne, můžete ho umístit na jakoukoliv zeď, nezkroutí se, neponičí vám barvu na zdi nebo dokonce neodlepí část omítky – byl oříšek. Ale jde to. Máme ho a můžete ho vyzkoušet i vy.

Veškerou výrobu až po balení s velkou péčí zajišťujeme sami.
A protože občas máme kolem sebe dětí jako smetí, tak to s nimi všechno s láskou testujeme.
Budeme rádi za každé vaše připomínky, nápady, přání a zkušenosti, nebojte se nám napsat.

OBCHODNÍ PODMÍNKY